Kontakt

Ja vi ønsker å snakke med deg!

14 + 7 =

Er du usikker på hvem du skal snakke med, send en epost eller ring vårt sentralbord mellom 07:30 og 15:00. 

Sentralbord

Telefon: 517 07 100

Epost

firmapost@attende.no

Besøk oss her

Hovedkontor

Attende avdeling Forus

Forusskogen 9

4031 Stavanger

Åpningstider

Alle hverdager 07.30–15.00

Kopi og grafisk

Attende avdeling Ullandhaug

UiS, Kjell Arholms gate 41

4021 Stavanger

Åpningstider

Alle hverdager 08.00-15.30

Dersom du ønsker å kjøpe eller selge produkter eller tjenester, er du velkommen til å ta direkte kontakt med våre underavdelinger.
Våre kontaktpersoner står klare til å bistå deg!

Kontaktpersoner

Produksjonsansvarlig

Krasimir Dobrev

+47 400 88 377

krasimir.dobrev@attende.no

salgssjef

Trude Waage Lerdahl

+47 992 76 272

trude.lerdahl@attende.no

Kjøkkentjenester og lokaler

Jan Magne Haugland

+47 915 25 092

jan.magne.haugland@attende.no

LOGITSIKK

Lasse Hadland

+47 978 82 090

lasse.hadland@attende.no

Elvarm

Egil Hebnes

+47 918 78 737

egil.hebnes@attende.no

 svithun – medisinsk utstyr

Lars Petter Strand

+47 900 90 154

lars.petter.strand@attende.no

mekanisk

Krasimir Dobrev

+47 400 88 377

krasimir.dobrev@attende.no

kopi og grafisk

Alv Svela

+47 915 80 091

alv.svela@attende.no

Tiltaksleder tafu

Aksel Onarheim

+47 906 10 969

aksel.onarheim@attende.no

tiltaksleder vta

Hanne Kjersti Knutsen

+47 922 24 940

hanne.kjersti.knutsen@attende.no

Tiltaksleder sms & aft

Randi Kolnes

+47 932 69 758

randi.kolnes@attende.no

leder tiltak

Åse Mari Frøyen Voll

+47 922 24 941

ase.mari.froyen.voll@attende.no

markedssjef

Mette Hamre

+47 917 56 404

mette.hamre@attende.no

økonomisjef

Tore Gundersen

+47 928 54 343

tore.gundersen@attende.no

hr-sjef

Gerd Tjørhom

+47 988 67 341

gerd.tjorhom@attende.no

administrerende direktør

Arna Smistad

+47 930 59 924

arna.smistad@attende.no