icon-car.pngKML-LogoFullscreen-LogoQR-code-logoGeoJSON-LogoGeoRSS-Logo
Attende

loading map - please wait...

Attende 58.890682, 5.744501

Ja, vi ønsker å snakke med deg!

Er du usikker på hvem du skal snakke med, ring vårt sentralbord på telefon 51 70 71 00, så settes du over til rett person. Sentralbordet er betjent 07.30–15.00, og kopiavdelingen på Ullandhaug er åpent 08.00-15.30, alle hverdager.

E-post kan du sende når som helst, til firmapost@attende.no

Besøk oss her
Attende avdeling Forus
Forusskogen 9
4033 Stavanger

Kopi & Grafisk
Attende avdeling Ullandhaug
UiS, Kjell Arholms gate 41
4036 Stavanger

Send ting til oss her
Attende AS
Postboks 6
4064 Stavanger

Dersom du ønsker å kjøpe eller selge produkter eller tjenester, er du velkommen til å ta direkte kontakt med våre underavdelinger.
Våre kontaktpersoner står klare til å bistå deg!


Kontaktpersoner

Produksjonsansvarlig
Krasimir Dobrev
+47 400 88 377krasimir.dobrev@attende.no

Tjenester

Kopi og grafisk, Adressering
Alv Svela
+47 915 80 091alv.svela@attende.no
Kjøkkentjenester & Lokaler
Jan Magne Haugland
+47 915 25 092jan.magne.haugland@attende.no
Pakking, Servicegruppen
Lasse Hadland
+47 978 82 090lasse.hadland@attende.no


Merkevare

Svithun Medisinteknisk & Hammerhook
Lars Petter Strand
+47 900 90 154 lars.petter.strand@attende.no


Mekanisk

Leder Mekaniske tjenester
Jone Grimstad
+47 906 46 128jone.grimstad@attende.no

 

Tilltak

Tiltaksleder SMS og AFT
Randi Kolnes
+47 932 69 758randi.kolnes@attende.no
Tiltaksleder TAFU
Aksel Onarheim
+47 906 10 969aksel.onarheim@attende.no
Tiltaksleder VTA
Hanne Kjersti Knutsen
+47 922 24 940hanne.kjersti.knutsen@attende.no


Administrasjon

Administrerende direktør
Marianne Wiig
+47 934 28 577marianne.wiig@attende.no
Leder tiltak
Åse Mari Frøyen Voll
+47 922 24 941ase.mari.froyen.voll@attende.no
Salgs – og markedsansvarlig
Leif Kristian Thorvik
+47 916 99 927leif.kristian.thorvik@attende.no
Økonomisjef
Hilde Skeivik Joa
+47 932 27 918hilde.joa@attende.no
HMS & Kvalitetsansvarlig
Anne Aase
+47 476 67 640anne.aase@attende.no